Myšlenka dne otce Fura: „Roztoč kriňolínu!"
 
 

XMASacre

ala (Ála Rozsypal) | 2011-12-27 12:41:27 | 3 komentáře | ** aneb "Večírek za všechny drobný" Můžu jenom spekulovat, ale jestli můj šestý smysl napovídá, že za vším vězí tajemný muž odněkud z Mexika přezdívaný „El fak“. Kytara zavěšená na krku ve stylu Desperáda, boty z krokodýlí kůže, ve kterých je schopný rozšlápnout kokos stejně rychle, jako vysmrknout Knedlíkovu cestu „Vstup do síně slávy“.

kytarový mág "El Fak"


Rifle, bunda, pásek s kovy styl 70let metalu. A s ním přijela celá kapela…
Předskokany Johnovi Silverovi and comp. dělají již čtrnáct dní dopředu Pája s Jirkou. Místo hudebních nástrojů třímají v rukou kýble se šrouby, otáčejí, montují chyty do kyselých pozic a spojují je do prekérních linií. Akučka kvílí a imbusy rotují, vejškovky jak v dobách renesance. Po 70-ti hodinách úmorné práce vzniká šest linií Xmassacru. Reklama závodů má v podtextu obtížnost cest, která lidi spíše odrazuje, než přitahuje. Proto do boje nastoupil pouze tucet a půl nejstatečnějších, z holek Xuša, Markéta a Maruška. Zalezli si pěkně, dostali diplomy z kanceláře samotného Bastyho. Maruš chtěla shrábnout ještě Minotaurův diplom MR. Bicák, ale první místo jí uteklo jenom o fous – snad příště. Stavěči sklízejí chválu ze všech stran, cesty by na MČR rozhodně ostudu neudělaly-spíš naopak! A to za cenu více než příznivou, max 10Kč/hod – hrazenou z dobrovolných fondů závodníků. Jasná konkurence pro Art of road. Hlasitý jekot fanynek doprovází nelidský výkon Oliváče v Superfinále.

Lautna


Hladce – za podpory několika kolemjdoucích- jako moucha přelézá celou střechu čajovny! Z porodnice síly vypadl další ničitel, o čemž svědčí stalagmity vytvrdlé krátce po půlnoci na panelovém stropu. Z kluků první místo hamouní Mamba. Ne o moc, což mě mrzí. Neb jsem se našteloval do role předlezce, čert vem umístění. Basty mi sice ráno volal, ať se kvůli diplomům snažim, prý by měli zůstat na půdě Zlobastreamu.

Diplomy


Tak se také naštěstí částečně stane: 2. místo Mr Minotauriho bicáku není špatné, nicméně Příba se vyhrabal neskutečně vysoko a svoje záda ukázal všem doslova a do písmene!! Podtext závodu byl všeříkající -jak jsme slabí, jak jsme slabí!

Po desáté večerní dochází k vyhlášení, předání cen od Rock Pillarsu a Aixů. Středem pozornosti je opět kalendář od nějakých úchylků, fotících – se na hřebeni Prahy se serfem a ještě k tomu bez plavek!

Surfing


Opravdu nechutné!

A pak přichází zlatý hřeb večera: svižná kapela Secret sacra alias Cpt. Morgan. Mrskání strun saxofonu a bubínků trvá až do dvou,

Ságoška


poznávám i písničky zahraničních protagonistů ( Refrém silný jak hovado ). Když škemrám o přídavek „ Průša se vrací“ jsem hluboce zklamán, ta v repertoáru není.

Publikum


Zkoušíme improvizačně „ Sovy v mazutu“, fanánkovským rykotem probereme k vědomí bubeníka. Ten nás vykáže od mikrofonu slovy“ budeme už radši končit“ do patřičných mezí, tedy do hospody. Pak následuje tahanice o holky, kalendáře a panáky u báru.

Mrož


Radši ve tři mažu domu, nechci dostat obuchem od tichomilných policajtů, kteří jdou tou dobou zrovna kolem.

Hodnocení článku

Hodnoceno: 40x
Průměrné hodnocení: 2.4


Komentáře

bez nadpisu 01.01.2012 01:12 reagovat
jaktože tady nejsou žádný oslavný komentáře, takovej skvělej článek! zdraví elfak
doba je taková ala 01.01.2012 06:47 reagovat
to víš, každej čeká maximální kvalitu, pochválit umí málokdo. Buďme rádi, že tu neni záplava kritických komentářů, jako jinde:)
Re: doba je taková Baky 11.01.2012 08:11 reagovat
chvalim hlavnekytarystu a saxofon supr koncert a jsem rad ze se chytla tva nova prezdivka honziku pic jak svina.